Elérhetőségünk


ÉLBER Kft.
6090 Kunszentmiklós, Rákóczi u. 62.
Tel.: +36 76 351-177
mail: info@elber.hu

Munkatársaink

Munkatársainkat az alábbi telefonaszámokon éri el: +36 76/351-177 +36 76/351-814

FAX: +36 76/550-138

Név, e-mail Beosztás e-mail
INFO info@elber.hu
dr.Habaz Ferenc ügyvezető igazgató habazf@elber.hu
Kovács Pál műszaki és kereskedelmi igazgató kovacsp@elber.hu
Tóth Csaba cégvezető igazgató TothCsaba@elber.hu
Pinczel Mártonné pénzügyi igazgató pinczelmartonne@elber.hu
Varga Péter termelési igazgató vargap@elber.hu

Koós János üzemeltetési vezető koosjanos@elber.hu
Bábel Sándor készletgazdálkodási vezető/ hegesztési felelős babelsandor@elber.hu
Bensinger Ralf projektmenedzser bensingerralf@elber.hu
Dobrainé Bernáth Judit minőségbiztosítási megbízott bernathj@elber.hu
Domján Lászlóné bér és munkaügy domjanlaszlone@elber.hu
Szentesi Lászlóné Hoffmann Mária bér és munkaügy szentesimaria@elber.hu
Gáspár Ferenc külkereskedelmi ügyintéző gasparferenc@elber.hu
Varga Mónika menedzserasszisztens vargamonika@elber.hu
Sass Máté üzemeltetési vezető sassmate@elber.hu
Tóth Fanni könyvelő tothfanni@elber.hu
Arkai Melinda pénzügyi ügyintéző ArkaiMelinda@elber.hu
Béki Mónika titkárnő info@elber.hu
Szalai Gábor üzemvezető szalaig@elber.hu
Palkó Attila művezető PalkoAttila@elber.hu
Stomfoli László tervező stomfolil@elber.hu
Illyés Imre tervező illyesi@elber.hu
Szappanos János tervező szappanosj@elber.hu
Szombati György tervező szombatigy@elber.hu
Tabajdi László tervező tabajdil@elber.hu
Wilhelm András tervező wilhelma@elber.hu
Sztaskó Tamás raktáros sztaskot@elber.hu

Cégadatok

Székhely:1132 Budapest, Váci út 34. 3 em 4.
Telephely/Postacím:6090 Kunszentmiklós, Rákóczi út 62.
Cégjegyzék szám:01-09-460198
Adószám:12041183-2-41
Közösségi adószám:HU 12041183
Bankszámla szám:11600006-00000000-10527733 (HUF)
11600006-00000000-10527764 (EUR)